Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Çevrimiçi ödeme güvenliğiniz, web sitemizin yüksek seviye SSL güvenlik sertifikası sağlayıcısı Sectigo RSA Organization Validation Secure Server CA  tarafından  %100 garanti edilmektedir.

SSL ve Bilgi Güvenliğiniz

Üstün güvenlik ve şifreleme yöntemleri sayesinde SSL teknolojisi, İnternet üzerinden güvenli alışveriş için dünya standardıdır. Online satın alma işleminde SSL teknolojisi kullanıldığında, kullanıcının bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim vardır ve Meihua Asya Süpermarket personeli veya üçüncü şahıslar kredi kartı ile ilgili herhangi bir bilgiyi görmezler. Güvenli online mağaza olan www.meihuamarket.com'dan online alışveriş yapmak, fiziksel bir mağaza, restoran veya benzin istasyonunda kredi kartı kullanmaktan çok daha güvenlidir. 

Kredi Kartı Güvenliği

www.meihuamarket.com online mağazası, size 24 saat kesintisiz alışveriş hizmeti sunmak için en ileri teknoloji ile inşa edilmiştir. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcı adres çubuğunda bir kilit göreceksiniz. Bu kilit, web sitesinin 256 bit SSL bilgi güvenliği sertifikasına sahip olduğu ve tarayıcı üzerinden gönderdiğiniz hiçbir bilgiyi üçüncü şahısların görüntüleyemediği anlamına gelir. 

www.meihuamarket.com online ödeme platformu çeşitli bankaların VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS ve UnionPay  kredi ve para kartlarını desteklemektedir.

Veri Güvenliği

www.meihuamarket.com, kullanıcılardan topladığı hassas ve kişisel bilgileri hiçbir nam ve sebeple üçüncü şahıslara açıklamayacağını veya paylaşmayacağını ve bu bilgileri hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt ve garanti eder. Ancak hizmet verimliliğini ve müşteri memnuniyeti artırmak amacıyla www.meihuamarket.com, örneğin ürün güncellemeleri, indirimleri ve kullanıcılarla genel iletişimleri kurmak için kişisel hassas bilgiler dışında genel kullanıcı bilgilerini kullanma hakkını saklı tutar.