İade Koşulları

İADE KOŞULLARI 

1. Siparişlerinizin size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın ürünleri iade edebilirsiniz. Ancak 14 günlük süre içinde iade konusu ürünlerin tarafımıza Yurtiçi Kargo ile geri gönderilmesi ve konu ile ilgili e-posta ile tarafımıza bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. 

2. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. 

3. Ürün faturası içindeki boş bir alana ' Ürünler tarafımdan iade edilmiştir. ' elle yazıp altına da adı soyadı ve iade tarihi belirterek imza attıktan sonra tarafımıza ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 

4. www.meihuamarket.com internet sitesinde ürün iade formu doldurarak 0212 266 68 18 telefon numaramız veya info@meihuamarket.com adresi üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 

5. 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza geri gönderilmesi gerekmektedir. İade edilen ürün ve ürüne ait faturasının tarafımıza ulaşmasını takip eden 10 gün içinde  iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün bedeli size iade edilir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

6. İade edilen ürünün kargo bedeli tarafınızdan karşılanacaktır. Ürün satarken sizden tahsil ettiğimiz kargo ücreti iade yapılamaz.

7. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.


İade etmek istediğiniz ürün ile faturasını birlikte aşağıdaki adresimize Yurtiçi kargo ile geri gönderiniz. 

Alıcı : Haisia Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi No.236 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 266 68 18