Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1. Banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz aşağıdaki gibidir:
    Hesap sahibi: Haisia Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
    Banka adı: Garanti Bankası
    TL IBAN: TR43 0006 2000 0780 0006 2949 54

2. Online ödeme için her türlü kredi kartı ve banka para kartınızı kullanabilirsiniz.

3. 600 TL üzeri siparişlerde kargo ücreti yada teslimat ücreti alınmamaktadır. 600 TL altı siparişlerde 39 TL kargo ücreti yada teslimat ücreti alınmaktadır. 

4. Saat 17:00'e kadar sipariş verip ödeme yaparsanız, sipariş ettiğiniz ürünleri paketleyip aynı gün Yurtiçi Kargo'ya teslim ederiz. Alıcı adresiniz şehir içindeyse, kargo şirketi genellikle belirlediğiniz adrese ertesi gün teslim edebilir, alıcı adresiniz banliyö veya uzak bir bölgede ise kargo şirketi 2-3 iş gününde teslim edebilir. 

5. Sipariş ettiğiniz bir ürün stoklarımızda kalmamış ise size en kısa sürede telefon veya e-posta yoluyla size teslimat süresini bildireceğiz. Teslimat süresi sizin için uygun değilse, stokta olmayan ürünün karşılık gelen tutarının iadesini isteyebilirsiniz veya siparişinizi iptal edip ödemenin tamamının iadesini isteyebilirsiniz, veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. 

6. Sipariş ettiğiniz ürünlerin size zamanında teslim edilebilmesi için lütfen alıcı adresi bölümüne gündüz bulunduğunuz yerin adresini giriniz.

7. Yurtiçi Kargo Pazartesi'den Cuma'ya 09:00 - 18:00, Cumartesi 09:30-15:00 saatleri arasında açıktır ve Pazar günleri kapalıdır.

8. Paket içerisindeki ürünün kargo taşıma sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız, lütfen kargo görevlisinin önünde paketi açarak üründe herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Ürünün hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz takdirde lütfen paketi teslim almayınız ve kargo görevlisi ile hasar tutanağı doldurarak tutanağın fotoğrafını info@meihuamarket.com e-posta adresimize göndermeyi ve bizi arayarak bilgilendirmeyi unutmayınız. En geç ertesi gün teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

9. Türkiye dışındaki müşterilere teslimat hizmeti bulunmamaktadır.